Vaše OTÁZKY & co s tím

Něco tu nehraje, ale nejsem si úplně jistá/jistý, že je můj partner/šéf/kamarádka... manipulátor nebo narcista. Co teď? Můžu to nějak zjistit?

Doporučujeme, vyplňte si náš checklist a koukněte na Seriál o toxických vztazích (32 dílů). Obojí je zdarma a dozvíte se tam informace, které Vám pomohou zjistit, zda se jedná o toxický vztah.

Jak se dostanu k zakoupenému programu?

K zakoupeným produktům zasíláme přihlašovací údaje na e-mail uvedený v objednávce . Hned jak nám přijde Vaše platba, web odešle přihlašovací údaje automaticky. Proto se může stát, že e-mail s heslem najdete ve Spamu nebo mezi reklamami. Nové heslo si můžete vytvořit také přes odkaz zde.

Kdy budou zveřejněny nové podcasty?

Podcasty zveřejňujeme pravidelně každou neděli a středu vždy v 18:00h.

Na jak dlouho dostanu přístup k zakoupenému kurzu?

Zakoupený kurz je Váš a proto k němu máte doživotní přístup.

Potřebuju radu z oblasti práva, OSPODu, mohu se obrátit na vás?

Bohužel, do právních záležitostí nezasahujeme. Pokud jste v jakémkoli vztahu s narcistickým manipulátorem, na stránkách a v programech jakofenix.cz se dozvíte, jaké používá techniky a jaké jsou nejčastější reakce v určitých situacích a jak se můžete bránit.

Je možné pořídit si kurz na splátky?

Ano, platbu některých produktů je možné rozdělit na dvě splátky. První splátku je potřeba uhradit do 7 dnů, další za měsíc. V objednávkovém formuláři stačí u varianty platby překliknout na možnost "Zaplatím na splátky" Pokud tuto variantu u produktu nenajdete, pak je možná platba pouze jednorázová.