Vaše OTÁZKY & co s tím

Něco tu nehraje, ale nejsem si úplně jistá/jistý, že je můj partner/šéf/kamarádka... manipulátor nebo narcista. Co teď? Můžu to nějak zjistit?

Doporučujeme, vyplňte si náš checklist a koukněte na Seriál o toxických vztazích (32 dílů). Obojí je zdarma a dozvíte se tam informace, které Vám pomohou zjistit, zda se jedná o toxický vztah.

Jak se dostanu k zakoupenému programu?

K zakoupeným produktům zasíláme přihlašovací údaje na e-mail uvedený v objednávce . Hned jak nám přijde Vaše platba, web odešle přihlašovací údaje automaticky. Proto se může stát, že e-mail s heslem najdete ve Spamu nebo mezi reklamami. Nové heslo si můžete vytvořit také přes odkaz zde.

Kdy budou zveřejněny nové podcasty?

Podcasty zveřejňujeme pravidelně každou neděli a středu vždy v 18:00h.

Na jak dlouho dostanu přístup k zakoupenému kurzu?

Zakoupený kurz je Váš a proto k němu máte doživotní přístup.

Potřebuju radu z oblasti práva, OSPODu, mohu se obrátit na vás?

Bohužel, do právních záležitostí nezasahujeme. Pokud jste v jakémkoli vztahu s narcistickým manipulátorem, na stránkách a v programech jakofenix.cz se dozvíte, jaké používá techniky a jaké jsou nejčastější reakce v určitých situacích a jak se můžete bránit.

Je možné si objednat konzultaci?

Ano, individuální konzultace je možná. Kamila Vám pomůže rychle se zorientovat v problému a doporučí co dál, případně další materiály. Konzultace probíhá jako hovor (telefon/jiná aplikace) a na výběr jsou termíny vždy v pondělí nebo ve čtvrtek 9:00, 9:30 a 10:00. Cena je 1000Kč (20 min). Rezervace konkrétního termínu je možná po odeslání závazné objednávky zde.

Je možné pořídit si kurz na splátky?

Ano, platbu některých produktů je možné rozdělit na dvě splátky. První splátku je potřeba uhradit do 7 dnů, další za měsíc. V objednávkovém formuláři stačí u varianty platby překliknout na možnost "Zaplatím na splátky" Pokud tuto variantu u produktu nenajdete, pak je možná platba pouze jednorázová.