Vztah podle seznamu – je to dobrý nápad?

Proč, když hledám dokonalého pravého vhodného partnera, bude to další narcista

Vezměte si papír a napište si na něj, jaký by měl být váš partner nebo partnerka.” 

… s touhle radou jste se už určitě museli potkat. Píše se v knížkách, je to oblíbená rada na seminářích a v různých kurzech…

A možná jste si i takový seznam napsali. A když ne na papír, tak ho možná máte v hlavě, připisujete na něj a škrtáte a každého potenciálního partnera/partnerku podle něj posuzujete… a v drtivé většině případů si vyhodnotíte, že zrovna tenhle člověk úplně nesedí…něco mu chybí nebo přebejvá… 

Když totiž máte tendence vytvářet podobné seznamy, tak nehledáte člověka, se kterým se chcete navzájem milovat, cítit se s ním dobře, v bezpečí a prožívat společně život… ale hledáte někoho, kdo zalepí/zakryje/doplní vaše vlastní vnitřní mindráky a pocity méněcennosti, kterých se vám nedaří nijak zbavit. 

Kamča ve videu mluví o tom, co z takových seznamů potom vychází. A proč jsou další past, do které se můžete snadno zachytit, když “už jenom chcete najít toho normálního chlapa nebo ženskou” 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hledáte partnera/partnerku a po nějaké době se z něj/ní vyklube další narcistická osobnost? Už znáte všechny teorie o tom, že musíte nejprve milovat sami sebe a až pak vás bude moct někdo opravdu milovat…?

A vám to pořád 100% nejde, i když ”už je to lepší”… Jenže tušíte, že tímhle tempem se k tomu nedopracujete ani do důchodu. Nebo volíte další možnost – prožít život radši o samotě sami se sebou, protože další zklamání už neunesete…

Obě tyhle cesty vedou dříve nebo později k větší a větší frustraci, protože svůj život chceme sdílet s milovaným člověkem, chceme někoho milovat a ŽÍT SPOLU.

Zkuste náš Odzbrojovák – když ho budete aplikovat opravdu celý, tak eliminujete narcistické osobnosti, kterým “budete vonět” a rychleji poznáte – nebude se jim totiž vaše chování podle Odzbrojováku líbit a budou se ho snažit eliminovat. Což je pro vás hodně velké a hlavně dobře rozpoznatelné znamení, že byste měli být na pozoru!

10 jednoduchých zbraní pro použití v každodenním životě.
Komentáře

Přidat komentář

  • ZEPTEJTE SE NÁS

    Máte ještě v hlavě nějaké otazníky ohledně narcismu, narcistů a toxických vztahů vůbec? Zeptejte se a my Vám je zodpovíme ;-)

  • Rubriky
  • Štítky