Zbavili jste se narcisty? VELKÝ OMYL…Proč?

Jakou roli hraje narcistův bývalý partner nebo partnerka v systému jeho narcistických dodávek emocionální energie (narcissistic supply)

Rozešli jste se … ať už opustil on vás nebo jste se rozešli vy s ním … vaše cesty se definitivně rozešly …

nebo ne až tak definitivně?

Prozradím vám rovnou hned tady, že NE … 

pokud jste jednou byli narcistovým primárním zdrojem – jeho přítelkyní, snoubenkou, manželkou – z jeho systému zdrojů nevypadnete NIKDY … ani po patnácti nebo dvaceti letech, během kterých jste s ním nemluvili a nepřišli do kontaktu.

Pokud se ho vy sami nezbavíte … ale prozradím vám ještě něco – ROZHODNĚ NE TÍM ZPŮSOBEM, kterým si myslíte, že jste to udělali,

takže – jak jste na tom jako bývalý primární zdroj a jak se z toho můžete definitivně dostat a způsobit ono “finální zbavení se ho”, o tom dnešní video 😉

Tohle se neposlouchá snadno. Bylo by ideální HO nebo JÍ odstřihnout, ukončit to a jít dál. Bohužel to takhle nefunguje. Možná jste ve fázi, kdy jste z toho vnitřně zklamaní a říkáte si, že by to možná zrovna s tím vaším šlo… nějak utento…nebyl přeci tak silnej, rozešli jsme se už dávno … už je to lepší…. eeeeee…pozor na to. Narcisti fungují všichni podle stejné logiky. Jak se o tom bavíme ve všech videích, tak se můžete sami přesvědčit, že…TO PROSTĚ (BOHUŽEL) sedí.

A nebo to naopak někde v koutku duše víte a teď jste si to jenom přečetli nahlas. A dali jste si k tomu potvrzující razítko. Ufff, je na čase jít dál – pro sebe a hlavně v sobě.

Komentáře