Narcista a POŘIZOVÁNÍ dětí

Spousta vašich dotazů se otáčí kolem pořád stejného tématu – K ČEMU SI NARCISTA nebo NARCISTKA POŘIZUJE DĚTI, když ten zájem a péče o ně potom vypadá tak, jak vypadá? … a chce je vůbec?

Nebo ten váš je naopak zarputile nechce a ODMÍTÁ, přestože jste ve vztahu nebo dokonce v manželství už snad sto let?

A odkud se berou takový ty náhlý “točky o 180”, kdy dítě celou dobu nechtěl a najednou je snad přímo posedlý tím, že je nezbytně nutně musí mít a “jeho život bez nich postrádá smysl”?

O tom všem v dnešním videu 😉

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Udržujete rodinu pohromadě kvůli dětem. I když je to peklo na zemi. Sledujete, jak působení vašeho narcistického partnera/partnerky na ně dopadá. Cítíte, že jim něco chybí. Že vaše děti něco trápí. Že se v mnohém plácají. Že s nimi váš partner šoupe. Kupuje si je. Chová se k nim nespravedlivě.

Rve vám to srdce na kusy a toužíte je zahrnout láskou a “všechno jim vynahradit”. Z toho celého jim POMOCT. Možná je i ZACHRÁNIT.

A taky to děláte. Děláte to, “jak umíte”.

Čímž jim nejspíš NAKLÁDÁTE jenom JEŠTĚ VĚTŠÍ NÁLOŽ toho, co si už s sebou nevyhnutelně nesou. A přidáváte jim jenom další “hřebíky do rakve” …

A také, samozřejmě, o tom, jak jim ze své strany nejenom přestat nakládat, ale naopak je z toho marastu vytáhnout a udržet nad vodou 😉

Máte s narcistou děti? A nechcete je nechat padnout do černé propasti narcistického rodiče, pořiďte si set RODIČOVSKÁ ČTYŘKA tady , máme na něj 20% slevu :).